Navigation Extra Tools (1.1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Menu
el: Μενού

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Run cron
el: Εκτέλεση του cron

en: Cron ran successfully.
el: Η εκτέλεση του cron έγινε με επιτυχία.
