Navigation Extra Tools (1.1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Administration
eo: Administrado

en: Views
eo: Vidoj

en: Menu
eo: Menuo

en: Run cron
eo: Funkciigu cron

en: Cron ran successfully.
eo: Cron funkciis sukcese.
