Navigation Extra Tools (1.1.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Views
eu: Bistak

en: Menu
eu: Menua

en: Tools
eu: Tresnak

en: Run cron
eu: Egikaritu cron

en: Run updates
eu: Egikaritu eguneraketak

en: Execute PHP Code
eu: PHP kodea exekutatu

en: Theme registry
eu: Tema erregistroa

en: Devel settings
eu: Devel ezarpenak

en: Cron ran successfully.
eu: Cron abiak arrakasta izan du.

en: Flush all caches
eu: Cache guztiak hustu

en: Entity info
eu: Entitatearen informazioa
