Navigation Extra Tools (1.1.0) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Administration
ja: 管理

en: Views
ja: ビュー

en: Menu
ja: メニュー

en: Tools
ja: ツール

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Reinstall modules
ja: モジュールを再インストール

en: Rebuild menu
ja: メニューの再構築

en: Run cron
ja: cron を実行

en: Run updates
ja: アップデートを実行

en: Execute PHP Code
ja: PHP コードの実行

en: Theme registry
ja: テーマレジストリ

en: Devel settings
ja: Devel の設定

en: Cron ran successfully.
ja: cronが正常に実行されました。

en: Flush all caches
ja: すべてのキャッシュをフラッシュ

en: Entity info
ja: エンティティ情報

en: Config editor
ja: 構成エディタ

en: State editor
ja: 状態エディタ

en: Element Info
ja: 要素情報

en: Devel Toolbar Settings
ja: Devel ツールバーの設定
