Navigation Extra Tools (1.1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Administration
vi: Quản lý

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Reinstall modules
vi: Cài lại mô-đun

en: Run cron
vi: Chạy cron

en: Run updates
vi: Chạy các cập nhật

en: Devel settings
vi: Cài đặt phát triển

en: Cron ran successfully.
vi: Chạy cron thành công.
