Navigation Extra Tools (1.1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Run cron
am: ክሮንን አሩጥ

en: Cron ran successfully.
am: ክሮን በትክክል ሮጧል።
