Navigation Extra Tools (1.1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Administration
bg: Администриране

en: Views
bg: Изгледи

en: Menu
bg: Меню

en: Run cron
bg: Стартирай cron

en: Cron ran successfully.
bg: Cron изпълнение успешно.
