Navigation Extra Tools (1.1.1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Administration
he: ניהול

en: Views
he: היבטים

en: Menu
he: תפריט

en: Tools
he: כלים

en: Plugin
he: פלאגין

en: Reinstall modules
he: התקן מחדש מודולים

en: Session viewer
he: צופה ההפעלה

en: Run cron
he: הרצת Cron

en: Run updates
he: הרצת עדכונים

en: Execute PHP Code
he: הרצת קוד PHP

en: Devel settings
he: הגדרות Devel

en: Cron ran successfully.
he: ריצת cron הושלמה.

en: Flush all caches
he: מחיקת כל המטמונים

en: All caches cleared.
he: כל המטמונים נוקו.

en: Flush plugins cache
he: מחיקת מטמון פלאגינים

en: Flush static cache
he: מחיקת מטמון סטטי

en: Flush routing and links cache
he: מחיקת מטמון קישורים ונתיבים

en: Flush render cache
he: מחיקת מטמון הרנדר
