Navigation Extra Tools (1.1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Administration
it: Amministrazione

en: Views
it: Viste

en: Tools
it: Strumenti

en: Run cron
it: Esegui cron

en: Run updates
it: Esegui aggiornamenti

en: Theme registry
it: Registro del tema

en: Cron ran successfully.
it: Cron eseguito con successo

en: Flush all caches
it: Svuota tutte le cache
