Navigation Extra Tools (1.1.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Menu
lt: Meniu

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Run cron
lt: Paleisti cron

en: Run updates
lt: Paleisti atnaujinimus

en: Theme registry
lt: Temų registrą

en: Cron ran successfully.
lt: Cron paleidimas pavyko

en: Flush all caches
lt: Išvalyti kešą
