Navigation Extra Tools (1.1.1) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Administration
nl: Beheer

en: Views
nl: Overzichten

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Render cache
nl: Render-cache

en: Reinstall modules
nl: Modules opnieuw installeren

en: Session viewer
nl: Sessie-weergever

en: Rebuild menu
nl: Menu opnieuw opbouwen

en: Run cron
nl: Cron uitvoeren

en: Run updates
nl: Updates uitvoeren

en: Execute PHP Code
nl: PHP-code uitvoeren

en: Theme registry
nl: Templateregister

en: Devel settings
nl: Devel-instellingen

en: Cron ran successfully.
nl: Cron is met succes uitgevoerd.

en: Flush all caches
nl: Alle caches leegmaken

en: Entity info
nl: Entiteitsinformatie

en: Rebuild theme registry
nl: Themaregister opnieuw opbouwen

en: All caches cleared.
nl: Alle caches geleegd

en: Static caches
nl: Statische caches

en: CSS and JavaScript cache cleared.
nl: CSS- en JavaScript-cache geleegd.

en: Config editor
nl: Configuratie bewerken

en: State editor
nl: State bewerken

en: Webprofiler settings
nl: Webprofiler-instellingen

en: Flush plugins cache
nl: Plugin-cache legen

en: Flush static cache
nl: Statische cache legen

en: Flush routing and links cache
nl: Routing- en link-cache legen

en: Flush render cache
nl: Render-cache legen

en: Plugins cache cleared.
nl: Plugin-cache geleegd.

en: Static cache cleared.
nl: Statische cache geleegd.

en: Routing and links cache cleared.
nl: Routing- en link-cache geleegd.

en: Render cache cleared.
nl: Render-cache geleegd.

en: Devel Toolbar Settings
nl: Devel Toolbar-instellingen

en: Views cache cleared.
nl: Views-cache geleegd.

en: Flush twig cache
nl: Twig-cache legen

en: Twig cache cleared.
nl: Twig-cache geleegd.

en: Theme Rebuild
nl: Thema opnieuw opbouwen

en: Flush CSS and JavaScript
nl: CSS en JavaScript leegmaken
