Navigation Extra Tools (1.1.1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Administration
oc: Administracion

en: Views
oc: Vistas

en: Menu
oc: Menú

en: Reinstall modules
oc: Reïnstallar los moduls

en: Session viewer
oc: Visionador de session

en: Run cron
oc: Aviar lo prètzfait planificat (cron)

en: Run updates
oc: Lancer las mesas a jorn

en: Execute PHP Code
oc: Executar del còde PHP

en: Theme registry
oc: Registre del tèma

en: Devel settings
oc: Paramètres de Devel

en: Cron ran successfully.
oc: Tactament regular (cron) capitat.

en: Flush all caches
oc: Voidar totes los caches

en: Entity info
oc: Informacions d'entitat
