Navigation Extra Tools (1.1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Administration
ro: Administrare

en: Views
ro: Vizualizări

en: Menu
ro: Meniu

en: Tools
ro: Instrumente

en: Run cron
ro: Rulează cron

en: Run updates
ro: Rulează actualizările

en: Cron ran successfully.
ro: Cron a rulat cu succes
