Navigation Extra Tools (1.1.1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Administration
sk: Administrácia

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Tools
sk: Nástroje

en: Reinstall modules
sk: Preinštalovať moduly

en: Session viewer
sk: Prehliadač session

en: Rebuild menu
sk: Obnoviť menu

en: Run cron
sk: Spustiť cron

en: Run updates
sk: Spustiť aktualizácie

en: Theme registry
sk: Register tém

en: Devel settings
sk: Nastavenia Devel

en: Cron ran successfully.
sk: Spustenie Cronu prebehlo úspešne.

en: Flush all caches
sk: Vyprázdniť celú vyrovnávaciu pamäť

en: Static caches
sk: Statická vyrovnávacia pamäť
