Navigation Extra Tools (1.1.1) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Views
uk: Види

en: Menu
uk: Меню

en: Tools
uk: Інструменти

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Render cache
uk: Кеш рендеринга

en: Reinstall modules
uk: Переустановити модулі

en: Session viewer
uk: Переглядач сеансів

en: Rebuild menu
uk: Перестворити меню

en: Run cron
uk: Запустити крон

en: Run updates
uk: Запустити оновлення

en: Execute PHP Code
uk: Виконати PHP-код

en: Theme registry
uk: Реєстр теми

en: Devel settings
uk: Налаштування Devel

en: Cron ran successfully.
uk: Крон успішно запущено.

en: Flush all caches
uk: Очистити весь кеш

en: Entity info
uk: Інформація про сутності

en: Rebuild theme registry
uk: Перебудувати реєстр тем

en: All caches cleared.
uk: Всі кеші очищено.

en: Static caches
uk: Статичні кеші

en: CSS and JavaScript cache cleared.
uk: Кеш CSS та JavaScript очищено.

en: Config editor
uk: Редактор конфігурацій

en: State editor
uk: Редактор станів

en: Element Info
uk: Інформація про елементи

en: Webprofiler settings
uk: Налаштування вебпрофілера

en: Flush plugins cache
uk: Очистити кеш плаґінів

en: Flush static cache
uk: Очистити статичний кеш

en: Flush routing and links cache
uk: Очистити кеш маршрутизації та посилань

en: Flush render cache
uk: Очистити кеш рендеринга

en: Plugins cache cleared.
uk: Кеш плагінів очищено.

en: Static cache cleared.
uk: Статичні кеші очищено.

en: Routing and links cache cleared.
uk: Кеш шляхів та посилань очищено.

en: Render cache cleared.
uk: Кеш рендеринга очищено.

en: Devel Toolbar Settings
uk: Налаштування панелі інструментів Devel

en: Views cache cleared.
uk: Кеш видів очищено.

en: Flush twig cache
uk: Очистити кеш twig

en: Twig cache cleared.
uk: Кеш Twig очищено.

en: Theme Rebuild
uk: Перебудова теми
