Navigation Extra Tools (1.2.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Administration
be: Кіраванне

en: Menu
be: Меню

en: Tools
be: Прылады

en: Reinstall modules
be: Пераінсталяваць модулі

en: Rebuild menu
be: Перабудаваць меню

en: Run cron
be: Запусціць крон

en: Run updates
be: Замацаваць абнаўленні

en: Devel settings
be: Налады распрацоўкі

en: Cron ran successfully.
be: Крон запусціўся ўдала.
