Navigation Extra Tools (1.2.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್
