Navigation Extra Tools (1.2.0) - en to no translation catalogue (16 entries)

en: Development
no: Utvikling

en: Administration
no: Administrasjon

en: Views
no: Visninger

en: Menu
no: Meny

en: Tools
no: Verktøy

en: Plugin
no: Tillegg

en: Reinstall modules
no: Re-installer moduler

en: Run cron
no: Kjør cron

en: Run updates
no: Kjør oppdateringer

en: Execute PHP Code
no: Utfør PHP-kode

en: Theme registry
no: Utseendemalregister

en: Devel settings
no: Devel-innstillinger

en: Cron ran successfully.
no: Kjørte cron-oppgaver uten feil.

en: Flush all caches
no: Tøm alle mellomlagre

en: Entity info
no: Entitets-info

en: All caches cleared.
no: Alle hurtigbufre ble tømt.
