Navigation Extra Tools (1.2.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Administration
pl: Administracja

en: Views
pl: Widoki

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Reinstall modules
pl: Reinstalacja modułów

en: Session viewer
pl: Przeglądarka sesji

en: Run cron
pl: Uruchom cron

en: Run updates
pl: Uruchom aktualizacje

en: Execute PHP Code
pl: Wykonaj kod PHP

en: Theme registry
pl: Rejestr skórki

en: Devel settings
pl: Ustawienia modułu Devel

en: Cron ran successfully.
pl: Zadania cron zostały pomyślnie wykonane.

en: Flush all caches
pl: Wyczyść wszystkie pamięci podręczne

en: Entity info
pl: Informacje o encji
