Navigation Extra Tools (1.2.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Administration
tr: Yönetim

en: Views
tr: Görünümler

en: Menu
tr: Menü

en: Tools
tr: Araçlar

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Run cron
tr: Dönemsel görevleri (cron) çalıştır

en: Run updates
tr: Güncellemeleri çalıştır

en: Theme registry
tr: Tema kayıt defteri

en: Devel settings
tr: Devel ayarları

en: Cron ran successfully.
tr: Dönemsel görevler başarıyla çalıştırıldı.

en: Flush all caches
tr: Tüm önbellekleri temizle
