Navigation Extra Tools (1.1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Development
az: Develop

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Menu
az: Menyu

en: Tools
az: Alətlər

en: Run cron
az: Cron çalıştırın

en: Run updates
az: Yeniləmələri işə salın

en: Cron ran successfully.
az: Cron uğurla yerinə yetdi.
