Navigation Extra Tools (1.1.2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Administration
et: Haldus

en: Views
et: Vaated

en: Menu
et: Menüü

en: Tools
et: Tööriistad

en: Reinstall modules
et: Paigalda moodulid uuesti

en: Run cron
et: Käivita cron

en: Run updates
et: Käivita uuendused

en: Execute PHP Code
et: Käivita PHP-kood

en: Devel settings
et: Arenduse seaded

en: Cron ran successfully.
et: Cron'i töö lõppes edukalt.
