Navigation Extra Tools (1.1.2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Views
fi: Näkymät

en: Menu
fi: Valikko

en: Tools
fi: Työkalut

en: Reinstall modules
fi: Uudelleenasenna moduulit

en: Session viewer
fi: Sessionlukija

en: Run cron
fi: Suorita cron-ajo

en: Run updates
fi: Suorita päivitykset

en: Execute PHP Code
fi: Suorita PHP koodia

en: Theme registry
fi: Teemarekisteri

en: Devel settings
fi: Devel-asetukset

en: Cron ran successfully.
fi: Cron-ajo onnistui.

en: Flush all caches
fi: Tyhjennä kaikki välimuistit

en: Entity info
fi: Entiteetin tiedot

en: Static caches
fi: Staattiset välimuistit

en: CSS and JavaScript cache cleared.
fi: CSS- ja JavaScript-välimuistit on tyhjennetty.
