Navigation Extra Tools (1.1.2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Administration
gl: Administración

en: Views
gl: Vistas

en: Menu
gl: Menú

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Reinstall modules
gl: Reinstalar módulos

en: Session viewer
gl: Visor de sesión

en: Run cron
gl: Executar cron

en: Run updates
gl: Executar actualizacións

en: Execute PHP Code
gl: Executar Código PHP

en: Theme registry
gl: Rexistro do tema

en: Devel settings
gl: Configuración de Desenvolvemento

en: Cron ran successfully.
gl: Cron executouse correctamente.

en: Flush all caches
gl: Baleirar todas as cachés
