Navigation Extra Tools (1.1.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Views
jv: View

en: Run cron
jv: Nglakokaké cron

en: Cron ran successfully.
jv: Cron uwis sukses dilakokaké.
