Navigation Extra Tools (1.1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Menu
ku: پێڕست

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Run cron
ku: کارگێڕ بخە گڕ

en: Cron ran successfully.
ku: کارگێڕ بە سەرکەوتوویی هەڵسووڕا.
