Navigation Menu Role (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Navigation
hu: Navigáció

en: About
hu: Leírás

en: Starting level
hu: Kezdőszint

en: Maximum number of levels
hu: Szintek maximális száma
