Navigation Menu Role (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Roles
ca: Rols

en: Navigation
ca: Navegació

en: About
ca: Detalls

en: Starting level
ca: Nivell inicial

en: Maximum number of levels
ca: Nombre màxim de nivells
