Navigation Menu Role (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Roles
de: Rollen

en: About
de: Über

en: Starting level
de: Startebene

en: Select roles
de: Rollen auswählen

en: Maximum number of levels
de: Maximale Anzahl an Ebenen
