Navigation Menu Role (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: About
fi: Tietoja

en: Starting level
fi: Aloitustaso

en: Maximum number of levels
fi: Tasojen enimmäismäärä
