Navigation Menu Role (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Roles
fr: Rôles

en: About
fr: À propos

en: Starting level
fr: Niveau de départ

en: Select roles
fr: Sélectionner des rôles

en: Maximum number of levels
fr: Nombre de niveaux maximum
