Navigation Menu Role (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Roles
id: Peran

en: Navigation
id: Navigasi

en: About
id: Tentang

en: Starting level
id: Tingkatan nilai

en: Maximum number of levels
id: Jumlah level maksimum
