Navigation Menu Role (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Roles
ro: Roluri

en: Navigation
ro: Navigator

en: About
ro: Despre

en: Starting level
ro: Nivel de pornire

en: Maximum number of levels
ro: Număr maxim de nivele
