Navigation Menu Role (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Roles
uk: Ролі

en: Navigation
uk: Навіґація

en: About
uk: Про модуль

en: Starting level
uk: Початковий рівень

en: Maximum number of levels
uk: Максимальна кількість рівнів
