Navigation + (1.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
