Navigation + (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Example
gl: Exemplo

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita
