Navigation + (1.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Refresh
hi: रिफ्रेश .

en: Example
hi: उदाहरण

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
