Navigation + (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: None
id: Tiada

en: Preview
id: Pratinjau

en: Save
id: Simpan

en: Refresh
id: Segarkan

en: Example
id: Contoh

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Discard changes
id: Membuang perubahan
