Navigation + (1.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Refresh
jv: Anyari

en: Example
jv: Contoné

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
