Navigation + (1.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Refresh
uk: Оновити

en: Example
uk: Приклад

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Discard changes
uk: Відхилити зміни

en: Discard changes?
uk: Відхилити зміни?
