Navigation + (1.1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: ID
ne: परिचय

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Mode
ne: प्रकार

en: Color
ne: रंग
