Navigation + (1.1.0-alpha6) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: None
es: Ninguno

en: Settings
es: Configuración

en: Preview
es: Vista previa

en: Save
es: Guardar

en: Refresh
es: Actualizar

en: Configure
es: Configurar

en: Mode
es: Modo

en: Colors
es: Colores

en: Loading...
es: Cargando...

en: Discard changes
es: ¿Descartar cambios?

en: Discard changes?
es: ¿Descartar cambios?

en: Plugin ID
es: ID de extensión
