Navigation + (2.1.0-alpha0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Colors
bs: Boje

en: Color
bs: Boja
