Navigation + (2.1.0-alpha0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Settings
sr: Подешавања

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Mode
sr: Режим

en: Color
sr: Боја
