Navigation + (2.1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Mode
km: របៀប​

en: Color
km: ពណ៌

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...
