Navigation + (2.1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Mode
sv: Läge

en: Colors
sv: Färger

en: Color
sv: Färg

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Discard changes
sv: Ignorera ändringar

en: Discard changes?
sv: Ignorera ändringar?

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
