Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (24 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Subject
bs: Naslov

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Attachment
bs: Prilog

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Messages
bs: Poruke

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Apply
bs: Primjeni

en: Autocomplete matching
bs: Auto-kompletirajuće uklapanje
