Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (63 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Move
ca: Mou

en: View
ca: Mostra

en: Display
ca: Visualització

en: Attachment
ca: Adjunt

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Inbox
ca: Rebuts

en: Sender
ca: Remitent

en: To
ca: Per

en: Published
ca: Publicat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Filter by
ca: Filtra per

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Sent
ca: Enviat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Message count
ca: Missatges

en: Messages
ca: Missatges

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Reference
ca: Referència

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Restore
ca: Restaura

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: types
ca: tipus

en: Mailbox
ca: Bústia

en: About
ca: Detalls

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Filter settings
ca: Paràmetres del filtre

en: Draft
ca: Esborrany

en: Views Bulk Operations
ca: Operacions massives de les vistes

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Placeholder
ca: Marcador

en: - All -
ca: - Tot -

en: Relative date
ca: Data relativa

en: Master
ca: Mestre

en: An autocomplete text field.
ca: Un camp de text amb autocompletat.

en: Link label to the referenced entity
ca: Enllaça l'etiqueta a l'entitat referenciada

en: Autocomplete (Tags style)
ca: Autocompleta (tipus Etiquetes)

en: Type of item to reference
ca: Tipus d'element a referenciar

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar

en: Create referenced entities if they don't already exist
ca: Crea les entitats referenciades si encara no existeixen

en: Sort settings
ca: Paràmetres d'ordenació

en: Include the anonymous user in the matched entities.
ca: Inclou l'usuari anònim en les entitats coincidents.

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Default selection handler settings
ca: Configuració predeterminada del controlador de selecció
