Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (58 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Subject
el: Θέμα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Move
el: Μετακίνηση

en: View
el: Προβολή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Inbox
el: Εισερχόμενα

en: Sender
el: Αποστολέας

en: To
el: Προς

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Filter by
el: Φιλτράρισμα κατά

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: Folders
el: Φάκελοι

en: Folder
el: Φάκελος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Reference
el: Αναφορά

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Select
el: Επιλογή

en: Mark read
el: Σημείωση ως αναγνωσμένου

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: types
el: τύποι

en: About
el: Περί

en: Sort direction
el: Κατεύθυνση ταξινόμησης

en: Autocomplete matching
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Filter settings
el: Ρυθμίσεις φίλτρου

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: An autocomplete text field.
el: Ένα αυτοσυμπληρούμενο πεδίο κειμένου.

en: Link label to the referenced entity
el: Σύνδεση ετικέτας με την αναφερόμενη οντότητα

en: Autocomplete (Tags style)
el: Αυτόματη συμπλήρωση (Στυλ ετικετών)

en: Type of item to reference
el: Πληκτρολογήστε το στοιχείο αναφοράς

en: Reference method
el: Μέθοδος αναφοράς

en: Create referenced entities if they don't already exist
el: Δημιουργήστε αναφερόμενες οντότητες αν δεν υπάρχουν ήδη

en: Sort settings
el: Ρυθμίσεις ταξινόμησης
