Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (42 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Subject
eu: Gaia

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Display
eu: Bistaratu

en: ID
eu: IDa

en: Attachment
eu: Eranskina

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: To
eu: Nori

en: Published
eu: Argitaratua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Messages
eu: Mezuak

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Select
eu: Aukeratu

en: Restore
eu: Leheneratu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: types
eu: motak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Filter settings
eu: Filtro ezarpenak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka

en: An autocomplete text field.
eu: Automatikoki osatzen den testu eremua.

en: Sort settings
eu: Sailkapen ezarpenak
